Başkan Savran projelerini açıklamaya devam ediyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, Evde Sağlık, Evde Bakım ve Evde Rehabilitasyon Projesini açıkladı. Savran, “Şimdi Türkiye Yüzyılı. Şimdi bu yüzyıla yakışır işlere imza atma vakti.” dedi.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, emeklilere yönelik destekler ve Benim Şehrim Benim Fikrim projelerinin ardından yeni bir projesini daha paylaştı. Savran, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında Nevşehir Belediyesi’nde Evde Sağlık, Evde Bakım ve Evde Rehabilitasyon Projesini hayata geçireceğini duyurdu.

Nevşehir Belediyesi çatısı altında ihtiyaç sahibi, engelli ve yaşlılara yönelik devam eden hizmet ve destekleri yeni dönemde de artırarak sosyal belediyeciliğin bütün gerekliliklerini yerine getireceklerini ifade eden Savran, Nevşehir’de yaşayan hasta veya bakıma muhtaç bireylerin ve yakınlarının, yaşadıkları ortamda, sağlık, bakım ve rehabilitasyon gereksinimlerinin karşılanması için gerekli tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

Hayata geçirecekleri proje ile yaşlı, engelli, bakabilecek bir yakını olmayan, maddi geliri az veya yetersiz olan kişilere ulaşıp, dost elini uzatacaklarını anlatan Savran, projenin detaylarını önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği Proje Tanıtım Toplantısında açıklayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir